فروشگاه ماي دكوري فروشگاه ماي دكوري .

فروشگاه ماي دكوري

پاركت لمينيت آرتا

پاركت لمينت يكي از متريال هاي جديد و پركاربرد در دكوراسيون داخلي مي باشد كه از دلايل ويژه اين استقبال مي توان به همان عايق صوتي و حرارتي بودن اين محصول اشاره نمود و از سويي ديگر سرعت در اجرا و سهولت جا به جايي  اهميت دارد.

پاركت آرتا

پاركت لمينت ها از HDF و روكشي مقاوم ساخته شده اند كه تنوع ساخت در اين متريال بالاست و از لحاظ چگالي و مقاومت HDF در انواع مختلف و متفاوت وجود دارد و در قسمت رويي و مقاوم كه اصطلاحا AC ناميده مي شود با درجه هاي مختلف از AC3  تا AC5 در بازار ايران عرضه مي شوند. اولين شركت توليد كننده پاركت لمينت در ايران، توليدات خود را با نام پاركت آرتا عرضه مي كند كه كيفيت قابل قبولي دارد.

Http://www.mydecori.com

02133126516

 

پاركت، پاركت لمينيت، لمينيت، پاركت لمينت AC4، پاركت لمينتAC3، پاركت لمينت AC5، پاركت لمينت آرتا، پاركت آرتا، پاركت لمينت خارجي،

 

 


برچسب: پاركت، پاركت لمينيت، لمينيت، پاركت لمينت AC4، پاركت لمينتAC3، پاركت لمينت AC5، پاركت لمينت آرتا، پاركت آرتا، پاركت لمينت خارجي،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۹:۳۹ توسط:ماي دكوري موضوع: نظرات (0)

چمن مصنوعي

يكي از متريال هاي دكوراسيون كه كاربرد ورزشي نيز دارد چمن مصنوعي است كه هم در ديزاين محيط هاي مسكوني و تجاري كاربرد دارد و هم در مجموعه هاي ورزشي و محيط هاي تفريحي به كار مي رود.

چمن مصنوعي در مدل ها و ضخامت هاي مختلف در بازار يافت مي شود كه از لحاظ رنگبندي در طيف سبزهاي تيره و روشن و در بعضي موارد به همراه نخ هايي با رنگ قهوه اي توليد مي شوند.

چمن مصنوعي

در محيط هاي مسكوني از ضخامت كمتر و در محيط هاي ورزشي و تفريحي از ضخامت هاي بيشتر استفاده ميشود. اين متريال در حال حاضر با ضخامت هاي 7 تا 50 ميليمتر در بازار دكوراسيون داخلي موجود است. همچنين از نظر تراكم بافت متفاوت بوده و نوع متراكم آن از فشردگي بافت بالا برخوردار است و نوع كم تراكم، خلوت تر است.

بهره گيري از چمن هاي مصنوعي در هرمحيطي حس شادابي و نشاط را در آن فضا افزايش مي دهد.

Http://www.mydecori.com

02133126516

 

چمن، چمن مصنوعي، چمن سبز، ماي دكوري، چمن ورزشي، چمن تزييني

 

 


برچسب: چمن، چمن مصنوعي، چمن سبز، ماي دكوري، چمن ورزشي، چمن تزييني،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۶:۱۱ توسط:ماي دكوري موضوع: نظرات (0)

پالاز موكت و ظريف مصور

موكت يكي از پركاربردترين متريال دكوراسيون داخلي است كه امروزه بيش از پيش مورد توجه و استفاده قرار گرفته است. در اين صنعت بيش از 10 برند وجود دارد كه برترين اين شركت ها را مي توان پالاز، ظريف مصور، امين موكت، موكت پارس، موكت تهران و ... دانست.

در حالت كلي بايد به چند مورد در انتخاب موكت توجه كنيم از جمله: اولين نكته براي انتخاب موكت انتخاب جنس مناسب نسبت به كاربري و محيط مي باشد. به طور مثال براي مكان هاي پرتردد بايد از موكت هايي با تراكم بالا استفاده كرد و براي محيط هايي با تراكم كمتر مي توان از موكت هاي نرم تر و كم تراكم تر استفاده كرد.

پالاز موكت

نكته دوم در انتخاب موكت، انتخاب رنگ موكت است كه با توجه به اداري، تجاري يا مسكوني بودن محيط و با توجه به نوع استفاده تغيير مي كند. به طور مثال براي  منزل از رنگ هاي روشن تر و عام استفاده مي شود و براي محيط هاي كاري و اداري از رنگ هاي چرك تاب بهره  مي گيرند.

Http://www.mydecori.com

02133126516

 

موكت، پالاز موكت، موكت ظريف مصور، خريد موكت، ماي دكوري

 

 

 

 


برچسب: موكت، پالاز موكت، موكت ظريف مصور، خريد موكت، ماي دكوري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۱۶:۲۶ توسط:ماي دكوري موضوع: نظرات (0)